Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace

nebyt č. 3154

Základní informace
ID nemovitosti VBB3154
Vlastnictví osobní
Typ prostor nebyt
Celková plocha 17,7 m²
Podlahová plocha 17,7 m²
Cena 531 000 Kč *
Akční cena 499 000 Kč *
Podlaží 1/5
Výtah ano
K nastěhování 12/2019
Možnost parkování ne

* Cena včetně 21% DPH

Skladové prostory o velikosti 17,7 m2 v přízemí objektu. Dům je součástí rezidenčního projektu vbloku, který nabízí ubytovací jednotky.

Tento typ bydlení je ideální pro studenty nebo jako alternativa hotelového bydlení pro přespolní zaměstnance firem. Kde mohou rezidenti využívat společné prostory objektu, což zabezpečuje klientelu nejen zvenčí, ale i z řad majitelů ubytovacích jednotek.

Vbloku se nachází v žádané lokalitě Malvazinky na Praze 5, odkud se pohodlně dopravíte tramvají do centra. Nedaleko projektu se nacházejí také stanice metra B Radlická a Jinonice.

vbloku interiér

VAŠE DOTAZY

Vbloku je výjimečný projekt, stejně jako je pro nás výjimečný každý náš zákazník. Máte-li jakýkoliv dotaz k projektu, napište nám a my se Vám obratem ozveme.

Kontakt

Společnost PSN je výhradním majitelem či výhradním prodejcem nabízených nemovitostí. Na českém trhu se pohybuje již od roku 1991.
Disponuje týmem zkušených realitních poradců, kteří Vám rádi poskytnou detailní informace o nabízených nemovitostech,
o postupu při koupi či o financování.
Kontaktujte nás nebo nám pošlete svou poptávku. Těšíme se na Vás.